Kto sme

Úvod O násKto sme

  Novovybudovaný Penzión  ORLÍK, o.z. Močenok, zahájil svoju prevádzkovú činnosť pre klientov 01.10.2015 s kapacitou 80 lôžok. Nachádza sa v krásnom lesoparkovom prostredí v centre obce Močenok. Klienti tu nájdu skutočný domov nadštandardnej úrovne s poskytovaním sociálnych služieb najvyššej úrovni. V priestoroch penziónu Orlík nájdu klienti pohodu, ticho, relax, vynikajúcu ošetrovateľskú a zdravotnú starostlivosť, ktorú im bude poskytovať skúsený a príjemný personál.

 

 Cieľom občianskeho združenia ORLÍK, o.z. Močenok, bolo vytvoriť zariadenie sociálnych služieb pre seniorov a občanov so zdravotným postihnutím. Najvyššou prioritou nášho projektu je umožniť klientom v zariadení nielen bývať, ale skutočne aj dôstojne žiť so všetkým, čo k tomu patrí. Plne si uvedomujeme, že najťažším bremenom je práve samota a odkázanosť na druhú osobu. Preto sme sa rozhodli v našom zariadení vytvorť podmienky pre komunikáciu s príbuznými ako aj nadväzovanie nových sociálnych kontaktov. Naše zariadenie sociálnych služieb, vrátane oddychových a spoločenských priestorov predstavuje jedinečný komplex špičkovej starostlivosti o mobilných, čiastočne mobilných ako aj úplne imobilných seniorov.

Ubytovanie je vo vysoko humánnom prostredí, prevažne v jednolôžkových a čiastočne v dvojlôžkových izbách s balkónovou terasou. Každá izba je moderne zariadená s vlastným sociálnym zariadením / sprcha, WC / s bezbariérovými vstupmi. Izba je taktiež vybavená medicínskym komunikačným zariadením pecient - sestra, televíznym prijímačom ako aj pripojením na WIFI sieť.

 

 

   Komplexnou starostlivosťou vytvárame podmienky pre našich seniorov a občanov so zdravotným postihnutím na dôstojné prežitie života..                                            ,, Človek má domov tam, kde sa cíti dobre "